Haberler

post-image

Anahtar teslim çözümler tek çatı altında!

Powder Tech; çimentodan seramik sektörüne, kimyadan ilaca, hububattan gıdaya kadar birçok endüstrinin üretim süreçlerinde yer alan mekanik proses teknolojilerinin tamamına tek çatı altında ulaşma imkânı sunacak.

Tepe Fuarcılık tarafından düzenlenen Powder Tech - Toz, Granül ve Dökme Hammaddeleri İşleme Teknoloji ve Makineleri Fuarı, 20 Ekim 2021'de İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Toz, granül ve dökme hammadde işleme teknolojileri ve makinelerindeki trendleri takip edebileceğiniz fuar, Çimento sektöründen Maden, Seramik, Kimya, Plastik, Gıda ve Hububat sektörüne kadar toz ve dökme hammadde kullanılan endüstrilere yönelik anahtar teslim çözümler sunan önemli bir platform olacak.

Ticaretin merkezi İstanbul'da gerçekleşecek olan fuarda, ziyaretçiler üretim hatlarında kullandıkları Helezon Konveyörler, Big Bag Boşaltma Ünitesi, Hammadde Siloları, Toz Toplama Filtreleri, Blower, Kelebek Klapeler, Sürgülü Klapeler, Klape Aktüatörleri, Emniyet Valfleri, Yıldız Besleyiciler, Kıstırma Vanası, Gravimetrik ve Volumetrik Dozaj Üniteleri Bin Aktüatörler, Yükleme Körükleri, ve Vibratörler gibi mekanik proseslere dair en son gelişmeleri bulabilecekler.